ФАНТАСТИКА

ДЕТЕКТИВЫ И БОЕВИКИ

ПРОЗА

ЛЮБОВНЫЕ РОМАНЫ

ПРИКЛЮЧЕНИЯ

ДЕТСКИЕ КНИГИ

ПОЭЗИЯ, ДРАМАТУРГИЯ

НАУКА, ОБРАЗОВАНИЕ

ДОКУМЕНТАЛЬНОЕ

СПРАВОЧНИКИ

ЮМОР

ДОМ, СЕМЬЯ

РЕЛИГИЯ

ДЕЛОВАЯ ЛИТЕРАТУРА

Последние отзывы

Ты - моя тайна

Книгу я дочитала... но мне не понравилось. Какая я то игра в догонялки. Из одних отношений в другие, из постели... >>>>>

Ты - моя тайна

Книгу я дочитала... но мне не понравилось. Какая я то игра в догонялки >>>>>
Loading...

Гаррі Поттер і Таємна кімната

Гаррі Поттер і Таємна кімната

Автор: Роулинг Джоан Кэтлин

Раздел: Детские приключения

Серия: Гаррі Поттер

Год: 2002

Страниц: 110

Рейтинг: 53

Дата добавления: 03-12-2011

Гаррі Поттер переходить на другий курс Школи Магії і Чарів Гоґвартс. Ельф Доббі попереджає Гаррі про небезпеку, яка чекає його там, і просить більше не повертатися в Гоґвартс. Гаррі не слідує пораді ельфа і стає свідком страшних подій, що розгортаються в школі. Один за іншим її мешканці виявляються під впливом злих чарів, що перетворюють їх у закляклі статуї. А Гаррі весь цей час чує зловісний голос, який, здавалося б, йде з нізвідки. Незабаром учні довідаються про існування страшної Таємної кімнати, відкрити яку в змозі тільки єдиний спадкоємець Салазара Слизерина. Усі думають, що Таємну кімнату відкрив саме Гаррі і звільнив ув’язнений у ній Жах, адже справа в тому, що Поттер уміє розуміти змій і говорити на їхній мові. Гаррі Поттер – змееуст! А саме цим і був знаменитий Слизерин.


Отзывы

олеся

05-11-2018 15:59:55
крууууууууууууууууууууууууть

JaneLovegood

07-06-2012 18:19:53
Отличная книга, как и все книги о Гарри Поттере! Советую почитать с украинским переводом, всем кто знает украинский. Очень забавляет речь Драко, с его "Карочє", "Закайфував" и т.д.


Добавлять отзывы могут только зарегистрированные пользователи.